• https://www.facebook.com/ibadcongress/
  • https://twitter.com/ibad_bilimsel

Bildiri Çağrısı


Değerli akademisyenler, araştırmacılar

Sizleri 25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Uppsala, İSVEÇ'te düzenleyeceğimiz 4th International Scientific Research (IBAD - 2019) adlı kongremize davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Kongremiz, International Scientific Research Association & Journal (IBAD) tarafından düzenlenmektedir. Uluslararası katılıma açık olan kongremiz, bilimsel araştırmaların her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişimler ile ilgili bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.  

Kongremize İsveç'teki Uppsala Üniversitesi ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Kent State Üniversitesi'nden değerli öğretim üyeleri davetli konuşmacı olarak katkıda bulunacaklardır.   

IBAD - 2019'de sunulan bildiri özetleri ve tam metinleri ayrı ayrı e-kitap formatında ISBN’li ve editörlü olarak e-kitap şeklinde yayımlanacaktır. Bildirilerin tam metinlerini göndermek katılımcılarımızın tercihine bağlıdır. İngilizce tam metin bildiriler kitabı dizinlenme talebiyle Thomson Reuters Conference Proceedings Citation Index'e gönderilecektir. İsteyen katılımcılarımız sosyal bilimler alanındaki bildiri tam metinlerini makale olarak Journal of the International Scientific Research (IBAD) fen bilimleri alanındaki bildiri tam metinlerini makale olarak İzlek Akademikdergi (izlek) dergisine gönderebilir. Hakemlerden olumlu rapor alan makaleler, bekletilmeden ücretsiz olarak hemen yayına alınacaktır. Tam metin bildirileri yayımlamak zorunlu olmayıp katılımcılarımızın tercihine bağlıdır.

Kongreye fen ve sosyal bilimler alanında çalışan bütün bilim insanları, akademisyenler, araştırmacılar, uzmanlar, öğrenciler, öğretmenler ve ilgililer davetlidir. Kongrenin dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarını buluşturan, fen ve sosyal bilimler alanındaki sorunların, değişme ve gelişmelerin takip edilmesini sağlayan anlamlı bir etkinlik olacağına inanıyoruz. Bildiriler İngilizce veya Türkçe sunulabilir. Kongre ile ilgili duyurumuzu üniversitenizin  fakültelerinin/bölümlerinin/anabilimdallarının öğretim elemanlarıyla paylaşmanız üniversitenizden gelecek bildiri başvurularının ve katılımın artmasını, ayrıca çalışmalarınızın uluslararası platforma taşınmasını sağlayacaktır. 

Bu etkinliğe vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz. Sizleri ve üniversitenizdeki bilim insanlarını 25-26 Nisan 2019'da bir bilim merkezi olan Uppsala-İSVEÇ'te görmek bizi mutlu edecektir. 


Bütün katılımcılarımız için kazanımı yüksek bir kongre olmasını dileriz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu

Flag Counter
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75606.7831
Euro7.42477.4544
Takvim