• https://www.facebook.com/ibadcongress/
  • https://twitter.com/ibad_bilimsel
IMPORTANT DATES
ÖNEMLİ TARİHLER
SCOPES
KONU BAŞLIKLARI / KAPSAM
ABSTRACT SUBMISSION
BİLDİRİ ÖZETİ GÖNDER

Bildiri Çağrısı


Değerli akademisyenler, araştırmacılar

Sizleri 1-2 Eylül 2020 tarihleri arasında online (çevirimiçi) olarak düzenleyeceğimiz 5th International Scientific Research E-Congress (IBAD-2020)   kongremize davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Kongremiz, International Scientific Research Association & Journal (IBAD) tarafından düzenlenmektedir. Uluslararası katılıma açık olan online (çevirimiçi) kongremiz, bilimsel araştırmaların her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişimler ile ilgili bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.  

IBAD-2020'de sunulan bildiri özetleri ISBN’li ve editörlü olarak e-kitap şeklinde yayımlanacaktır. Sadece İnglizce tam metinlerin kabul edileceği online (çevirimiçi) kongremizde bildirilerinin tam metinlerini göndermek katılımcılarımızın tercihine bağlıdır. Kongremiz İngilizce tam metin bildiriler kitabı dizinlenmesi talebiyle Thomson Reuters Conference Proceedings Citation Index'e gönderilecektir. Tam metin yayınlatmak istemeyen katılımcılarımız dilerlerse sosyal bilimler alanındaki bildiri tam metinlerini makale olarak IBAD Journal of Social Sciences Research (IBAD), fen ve sağlık bilimleri alanındaki bildiri tam metinlerini makale olarak  IBAD Fen Bilimleri Dergisi'ne gönderebilir. Ancak tam metinleri bildiri kitabında yayınlanan çalışmalar, dergilerde makale olarak kabul edilmemektedir.

IBAD-2020 E-Congress'e fen ve sosyal bilimler alanında çalışan bütün bilim insanları, akademisyenler, araştırmacılar, uzmanlar, öğrenciler, öğretmenler ve ilgililer davetlidir. Online (çevirimiçi) kongremizin dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarını buluşturan, fen ve sosyal bilimler alanındaki sorunların, değişme ve gelişmelerin takip edilmesini sağlayan anlamlı bir etkinlik olacağına inanıyoruz. Bildiriler İngilizce veya Türkçe sunulabilir. Kongre ile ilgili duyurumuzu üniversitenizin  fakültelerinin/bölümlerinin/anabilimdallarının öğretim elemanlarıyla paylaşmanız üniversitenizden gelecek bildiri başvurularının ve katılımın artmasını, ayrıca çalışmalarınızın uluslararası platforma taşınmasını sağlayacaktır. 

Bu etkinliğe vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz. Sizleri ve üniversitenizdeki bilim insanlarını 1-2 Eylül 2020'de online (çevirimiçi) olarak yapılacak olan IBAD-2020 E-Congress'te görmek bizi mutlu edecektir. 


Bütün katılımcılarımız için kazanımı yüksek bir e-kongre olmasını dileriz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu

Flag Counter